HAKKIMIZDA

PİŞKİN DEMİR DOĞRAMA

Firmamızın 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir.

 

Sektörde çelik konstruksiyon alanında edindiği deneyimleri sektör kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için kullanan firmamız, kalite anlayışı ve deneyimli personeli ile sektörün hizmetindedir. Profesyonel çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı ve yapacağı çalışmalarla çelik ve çelik konstrüksiyon sektörüne hizmet etmeyi amaçlamıştır. Türkiye genelinde konstruksiyon ve mimari çelik konstruksiyon yapı uygulamarı yapıyoruz.

 

Fiyat politikamız müşterilerimizi destekleyici ve kalitemizden ödün vermeyecek şekilde ayarlanır. Çalıştığımız firmaların gelişimlerine katkıda bulunmak en önemli değerlerimizden biridir.

İşimiz geleceğimizdir anlayışıyla sizlerle projelerinizde beraber çalışabilmeyi ümit ederiz.

VİSYONUMUZ

 

Tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek, işlerini temiz, itinalı ve zamanında yapmak, müşteri memnuniyetiyle birlikte uluslararası düzeyde öncü bir marka olmak.

Şirket, politikalarının ve hedeflerinin tam anlamıyla açık bir şekilde ve baştan başa anlaşılabilmesini tüm gemiler ve tüm ofisler dahil her çalışanın katılımıyla başarmayı hedeflemektedir.

 

 

MİSYONUMUZ


Güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen çalışanlarımızla , Çmisyonelik konstrüksiyon sektöründe;adımıza yakışır kaliteli hizmet sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, müşteri için ekonomik üstünlükleri olan ürünleri üretmek veya temin etmek, satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, yenilikçi düşüncelerimizle alanımızda önder olmak, müşteri memnuniyeti odaklı olmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak, dengeli ve karlı bir büyüme elde etmek, çalışanlarının gurur ve çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmaktır.

 

 


Faaliyetler

 

Çelik konstrüksiyon ve demir doğrama alanında uzman kadromuz ile Endüstriyel Tesis Montajları, Tüm Çelik Konstrüksiyon Taahhüt İşleri, Bina Ve İş Merkezleri İnşası, yangın merdiveni, Çelik Konstrüksiyon Fabrika Binaları, Çelik Konstrüksiyon Depo Binaları, Çelik Konstrüksiyon Hangar Binaları, Çelik Konstrüksiyon Çatı, Çelik Konstrüksiyon Evler, Çelik Konstrüksiyon Raf Sistemleri, Çelik Merdiven Sistemleri, Basınçlı Kap Ve Tank Silo İmalatları, Endüstriyel Boru Devreleri Montajı, Çatı Ve Cephe Panel Kaplamarı, Çelik Palet İmalatları, Paslanmaz Çelik İşleri, çelik köprüler, köprü imalatı ve inşaası, çelik çatı demir doğrama işleri.